Регулюючий клапан

Регулюючий клапан - це арматура, що призначена для управління потоком води за рахунок зміни площі прохідного перетину. Регулюючі клапани застосовують в якості виконавчого органу в схемах автоматизації систем опалення, гарячого водопостачання та інших технологічних процесів.

Клапани застосовуються в якості виконавчих пристроїв для комплектації систем автоматичного регулювання в контурах опалення, вентиляції та гарячого водопостачання, індивідуальних теплових пунктах та інших об'єктах теплопостачання. У нас в наявності присутні як регулюючі, так і запірно-регулюючі (відсічні на вимогу) клапани з класом герметичності аж до класу А (класу VI) по ГОСТ 9544-2015.

Клапани для систем тепло- і водопостачання можуть мати розвантажену або імпорту, без розвантаження по тиску конструкцію. Корпус виробів може бути виготовлений з сірого чавуну (СЧ) - серія 100, стали (Ст) - серія 200 або інших матеріалів за вимогами замовника. В якості виконавчого механізму виступає електропривод (ЕІМ).

Види регулюючих клапанів

ПІДІБРАТИ ПРОДУКЦІЮ КПСР ONLINE

  Тип арматури

  Управління

  Тип привіда

  Робоче середовище

  Температура робочого середовища (°С)

  Температура навколишнього середовища (°С)

  Діаметр DN (мм)

  Тиск PN (bar)

  Контактні дані для відправки розрахунків
  форма_обратной_связи

  Принцип роботи та керування

  Управління клапаном для технології, відбувається завдяки електричному або пневматичного приводу. Зусилля, яке розвиває привід, передається через шток на плунжер, який переміщується вертикально. Плунжер, змінюючи площу прохідного перетину в затворі, регулює при цьому витрату робочого середовища.

  Завантажити опитувальний лист на клапан регулюючий для води

  ЗАВАНТАЖИТИ

  Переваги

  ЯКІСТЬ

  Вхідний контроль всіх матеріалів і комплектуючих на єтапах виробництва

  ГАРАНТІЯ

  24 МІСЯЦІ на клапани КПСР для технології та  електроприводи.

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР

  Підбір клапана виконується згідно параметрів робочого середовища замовника